Вибір системи вентиляції та кондиціонування: щоб дихати на повні груди

Коли повітря з вулиці проходить через системи вентиляції та кондиціонування, пил у повітроводах стає дуже концентрованим. При поганій очистці і невчасній заміні повітряних фільтрів людям стає важко дихати, в них розвиваються різні захворювання, знижується рівень працездатності, а відповідно якість роботи, яку вони повинні виконувати. 

Щоб вибрати потрібну системну вентиляцію або фільтр, треба розуміти їх типологію. Тому розберімося з цим детальніше. Отже, фільтри, залежно від призначення та характеристик, поділяються на типи. 

Особливою категорією є кишеньковий фільтр. Він створений для різних видів очистки зовнішнього і рецикулярного повітря у витяжках. Під час установки треба проконтролювати, щоб кишені розташовувалися вертикально. Складається він із якісного матеріалу для фільтрування і рамки. Кишені фільтрів можуть бути виготовлені з використанням ниткового або пластикового сепаратора, а сепаратор сформований за допомогою ультразвуку (зварювання), що перешкоджає сильному роздуванню і злипанню суміжних кишень.

Повітряні фільтри для вентиляції, а саме панельний класу G2, G3, G4, створені для грубого очищення і знаходять своє місце в різноманітних сферах легкої та важкої промисловості. У ФВП після забруднення можна змінювати фільтруючий елемент, який легко виймається. 

Гофровані фільтри (ФВГ) призначені для очищення від дисперсного пилу і аерозолів неорганічних і органічних речовин. Застосовуються в медицині, на виробництві електроніки в побутових приміщеннях. ФВГ не регенеруються, адже це змінні елементи. Пилоємність завжди буде залежати від класу та глибини, тому тут треба бути уважним під час вибору. ФВГ складаються з пластикового, металевого, або картонного корпусу, цинкової рамки та гофропакета. Цей гофропакет має спеціальний фільтровий матеріал. Його вклеюють у корпус фільтра, що забезпечує повну герметичність.

Замовити ці та інші фільтри можна в нашому інтернет-магазині КБ "Технофільтр". Також ми пропонуємо такі товари, як повітряний вугільний фільтр, стельовий фільтр, сітковий, гофрований, панельний та інші види фільтрів. А за потреби можемо виготовити таке обладнання на замовлення, згідно з потрібними вам характеристиками. Даємо гарантію на всю продукцію (уточнюйте термін у продавця або за телефоном). Постійно здійснюється контроль якості на всіх стадіях виробництва. По всій території України здійснюється доставка транспортною компанією. Деталі оплати дізнайтесь на сайті.

Оформіть замовлення самостійно або зателефонуйте нам!