Повітряні фільтри для вентиляції та їх класифікація

На підприємствах для підтримки чистоти повітря та дотримання інших необхідних умов використовують спеціальні фільтри. Залежно від ступеня ефективності очищення, повітряні фільтри для вентиляції поділяють на три групи: грубого, тонкого та особливо тонкого очищення. 

Фільтри грубого очищення використовують у приміщеннях з досить низькими вимогами до чистоти повітря, зокрема, на підприємствах, де виробничі процеси цього не вимагають. Повітря там очищується попередньо в системах вентиляції та кондиціонування. Найчастіше такі фільтри працюють поряд з холодильними системами, компресорами в умовах запиленості. 

Фільтри тонкого очищення застосовують, власне, в системах кондиціонування і вентиляції. Підходять для очищення газотурбінних агрегатів. Також вони чудово працюють як фільтри другого ступеня очищення. Є вони на м'ясомолочних підприємствах, у лікарняних палатах, адміністративних будівлях, готелях та у деяких місцях виробництва продуктів харчування. Такі фільтри забезпечують найбільш високоефективну затримку забруднюючих частинок в системах аспірації та вентиляції. Переваги: продуктивність та ефективність (будь-який промисловий фільтр тонкого очищення).

Особливо тонке очищення необхідне у фармацевтичній та електронній промисловості. Там застосовують фільтри останньої стадії (фінішні). Також їх називають абсолютними. А ще вони знайшли своє місце у медичних установах (операційні), АЕС, бродильних відділеннях виробництва харчових продуктів. Тобто найчастіше їх використовують у приміщеннях з особливо жорсткими вимогами до чистоти повітря, з метою підтримки середовища повітря без бактерій, захисту від різних шкідливих викидів, а також для підтримки чистоти у виробничих приміщеннях.

КБ "Технофільтр" пропонує вам широкий асортимент фільтрів різних видів. Ми розуміємо, наскільки важливим процесом є вентиляція виробничих приміщень, тому відібрали у каталог найбільш якісні, потужні та довговічні системи вентиляції й кондиціонування. Також нашою спеціалізацією є конструювання фільтрів на замовлення. Фахівці нашої компанії працюють у цій галузі багато років і з півслова розуміють клієнта та його потреби. Ви можете порадитися з нашим консультантом і замовити фільтр з будь-якими характеристиками.

В асортименті компанії - вугільні фільтри для вентиляції, сіткові, гофровані, панельні, кишенькові та інші. Опис читайте в рубриці товарів. Даємо гарантію на тривалий термін (уточнюйте). Доставка по всій території України. 

Ми чекаємо ваших замовлень та дзвінків прямо зараз! Не зволікайте!