Фільтри на сторожі чистого повітря

Аргументи не переконливі? Тоді подивіться на промисловий фільтр через деякий час після використання - невидимі оку частинки щільним шаром зберуться на стінках фільтра - уловлювача «невидимого» пилу!

Якщо ми говоримо слово «пил», то частіше за все навіть не припускаємо, що це можуть бути бактерії, мікроогранізми і речовини, що викликають алергію, дрібнодисперсні частинки фармацевтичних препаратів, здатні викликати отруєння організму, і навіть радіаційний пил.

Особливості конструкції фільтрів

Фільтри не можна сплутати з іншими видами виробів для очищення повітря. Вони й справді схожі на кишеньки-пастки для шкідливих частинок, які літають у повітрі і отруюють здоров'я працівників промислових підприємств.

Фільтрувальний матеріал зшитий у вигляді кишень, прикріплених скобами до металевої решітки. Вхідні отвори кишень фіксуються спицями або спеціальною стрічкою. Жорстка основа - рамка фільтра не дозволяє «кишеням» розриватися. За рахунок багатошарової структури матеріал фільтру має високу пиловмісткість. Завдяки кишеньковій конструкції пил надійно утримується всередині конструкції і не викидається назад.

Фільтр складається з трьох шарів:

▪ передфільтр;
▪ матеріал класу очищення EN 779: G3 - F9, класу очищення Eurovent 4/5: EU3 - EU9;
▪ армируючий і зв'язуючий шар.

Фільтри кишенькові зберігають свої технічні характеристики в найекстремальніших умовах - вони ефективно вловлюють шкідливі домішки при температурі повітря від -80º С до + 80º С і вологості 100%.

 

Не економте на фільтрах! Використовуйте вироби надійних виробників. КБ «Технофільтр» пропонує придбати фільтри високої якості! Звертайтесь!