Фільтри для систем вентиляції на українському ринку

Будь-яка вентиляційна система має такий головний елемент, як повітряний фільтр. Саме він дає можливість забезпечити максимальну очистку забрудненого кисню від пилу та промислових запахів в момент контакту з фільтрувальним матеріалом через пори. Є декілька компонентів, які розрізняються за ефективністю через подання повітря у систему.

В залежності від приміщення, яке буде очищатися, підбирають найбільш оптимальний та необхідний фільтр для для очищення систем вентиляції.

Ринок України пропонує багато компаній, які реалізують фільтри для систем вентиляції. Одні виступають як постачальники, інші - виробники.

Компанія “КБ Технофільтр” пропонує асортимент повітряних фільтрів власного виробництва. Підприємство спеціалізується на розробці та виробництві фільтрів для систем очищення повітряних й газових середовищ. За роки клопіткої праці фірма завоювала довіру потенційних клієнтів. Це завдяки тому, що виробник значну увагу приділяє якості та надійності фільтрів. Компанія використовує тільки високоякісні матеріали, які випробовує на атестованому стендовому обладнанні. Це дає можливість гарантувати забезпечення заданих параметрів.

“КБ Технофільтр” пропонує...

Компанія пропонує модернізацію конструкцій, а також заміну встановлених фільтрів та елементів фільтрації для підвищення експлуатаційних характеристик.

На складі фірми постійно є в наявності фільтри, що дозволяє бути на крок попереду від конкурентів за рахунок поставки продукції.

Фірма реалізує фільтри для систем вентиляції всіх класів очистки та у будь-якому розмірі. Висока якість продукції відповідає європейським стандартам. На кожному етапі виробництва вироби проходять суворий контроль якості, в результаті якого отримують сертифікати якості.

Купити фільтри для систем вентиляції

Компанія “КБ Технофільтр” пропонує купити такі фільтри, як панельні фільтри ФПВ, гофровані фільтри ФПГ, панельні ФПВ для фанкойлів, карманні ФПК та сітчасті ФПС.

Виробник надає гарантію на продукцію - 12 місяців.

Підприємство реалізує вироби по всій території України: Київ, Харків, Донецьк, Одеса, Суми, Запоріжжя, Черкаси, Львів, Вінниця, Ужгород, Луцьк, Тернопіль та інших.

Замовлення приймаються за телефонами, вказаними у контактній інформації.